Trener personalny cena

Jeśli tylko czas i budżet nam na to pozwalają, rozpoczęcie przygody ze sportem od współpracy z trenerem personalnym jest świetnym pomysłem. Pomoc doświadczonego mentora pomoże nam zacząć, nawet całkowicie od zera, a przy okazji uchroni przed popełnieniem popularnych błędów. Dobry trener zarazi nas energią, zmotywuje, przedstawi jasny i realny plan, do którego możemy dążyć i który będzie dostosowany do naszych celów. Przypilnuje, aby ćwiczenia były wykonywane poprawnie technicznie, dzięki czemu przyniosą pozytywne efekty, a nie szkody w postaci przeciążeń czy urazów kolan i kręgosłupa. Trener personalny może być również pomocny przy zmianie całego stylu życia na zdrowszy.

 

Cena jednego treningu z trenerem personalnym potrafi się wahać od ok. 20 zł do nawet dziesięciokrotnie większej kwoty. Przeciętnie jednak wynosi ok. 80-120 zł. W darmowych serwisach ogłoszeniowych możemy niekiedy znaleźć oferty trenerów za kwoty oscylujące w okolicach 20 zł, jednak prawdopodobnie są to osoby początkujące, niemające żadnego doświadczenia. Nie jesteśmy też w stanie zweryfikować ich kompetencji. Natomiast trenerzy bardziej popularni, znani w mediach, za jeden trening liczą sobie często ok. 200 zł lub więcej. Niekoniecznie idzie to w parze z wyższymi kompetencjami, dopłacamy głównie za możliwość trenowania z kimś znanym.

Duże znaczenie ma również lokalizacja. W małych miejscowościach średnia cena treningu wynosi ok. 50 zł, podczas gdy w największych miastach – ok. 100 zł. Mały osiedlowy klub również oferuje niższe ceny od ekskluzywnych klubów w centrum i o wysokim standardzie usług.

trener osobisty personalny

 

ZADZWOŃ DO MNIE I UMÓW SIĘ

NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE

602-641-351